Студентам

 

Духовне життя

Соціальне життя

Бібліотека

Чергування

Навчальний процес

Правила написання

 

Правила користування бібліотекою та відеотекою

БІБЛІОТЕКА

А. Читачі бібліотеки

1.      Читачами бібліотеки ТБС можуть бути:

·        поточні студенти семінарії;

·        працівники семінарії;

·        викладачі семінарії;

·        колишні випускники семінарії.

2.      Перевага у виданні книг надається викладачам та поточним студентам семінарії.

3.      Читач не може мати більше 5-ох позичених у бібліотеці книг. Якщо йому необхідна додатково ще якась книга, він зобов’язаний здати одну з уже позичених книг.

4.      Студенти-дипломники можуть мати до 10-ти позичених у бібліотеці книг.

5.      Видача книг студентам під час сесії проводиться у встановлений термін (наприклад, у п’ятницю після занять)

Б. Обов’язки читача:

1. Дбайливо поводитись з книгами, при отриманні книг – переглянути їх і при виявленні дефектів – повідомити бібліотекаря.

2. Не порушувати порядок розміщення книг на полицях.  Вони розміщені за системою класифікації Дьюї, у порядку зростання їхніх номерів.  Якщо ви не знаєте, як користуватися цією системою – зверніться до бібліотекаря за допомогою.

3. Якщо Ви вибрали необхідну книгу, запишіть на читацькій картці, що знаходиться у кінці книги, дату, коли Ви маєте повернути книгу, своє прізвище та ім’я. Картку передайте бібліотекареві або залишіть її на його робочому столі.

4. Повертати книги не пізніше встановленого терміну.

5. Якщо Ви загубили або пошкодили книгу, Вам потрібно повернути таку ж книгу, або замінити її іншою, рівноцінною за змістом і вартістю, попередньо узгодивши це з бібліотекарем.

В.     Терміни повернення книг:

1. термін повернення книги повідомляється бібліотекарем; зазвичай це не більше 1 місяця. Виняток може робитися для студентів, які проживають далеко від семінарії. За домовленістю, вони можуть повертати книги в інший термін.

2. коли необхідних книг є обмежена кількість, вони можуть видаватися на менший термін.

3. книги, які відносяться до читального залу (словники, енциклопедії, деякі книги, що є в обмеженій кількості) не видаються читачеві. Виключення з цього правила може бути надане тільки за дозволом бібліотекаря, при чому такі книги не можуть бути видані більше, як на 2 дні і не більше, як одна така книга за раз.

4. Якщо читач після закінчення наданого йому терміну усе ще потребує книги, він зобов’язаний перереєструвати їх у бібліотекаря. Студент не може продовжити термін користування книгою, яку потребують інші читачі.

Г.     Штраф за недотримання правил:

                     1.      Якщо читач не повернув книг, зазначених у п. В.1 та В.2, у визначений термін, то на нього накладається штраф за кожну книгу у розмірі 1 грн. в тиждень, де 2-х денне запізнення вже рахується тижневим запізненням.  За запізніле повернення книг, зазначених у п. В.3. нараховується штраф 1 грн. за день.

                     2.      Якщо боржник не може оплатити штраф за запізніле повернення книг, він може відпрацювати його виконанням різних робіт у Семінарії – за узгодженням із студентським деканом.

                     3.      Якщо читач заборгував значну суму за неповернення книг (50 грн. та більше), він виключається із читачів бібліотеки і не може знову бути записаним.

 

ВІДЕОТЕКА

А. Студенти можуть переглядати відеокасети та відеодиски в приміщенні семінарії, в час, коли немає занять, попередньо узгодивши час із бібліотекарем.

Б. З проханням про перегляд відеоматеріалів звертатися до бібліотекаря.

В. Викладач визначає перелік відеоматеріалів, які необхідно або рекомендовано переглянути студентам згідно навчальної програми.

 

   

   На верх

 
   
 

Головна  |  Новини  |  Про ТБС  |  Абітурієнтам  |  Студентам  |  Випускники  |  Фотогалерея  |  Посилання

Історія  |  Програми  |  Викладачі  |  Бібліотека  |  Молитовні прохання  |  Контакти

© 2013 Тернопільська Біблійна Семінарія

Designed and hosted by www.LikeW.com