Випускники

 
 

Пастор Саган Олег Павлович

Саган Олег Павлович, народився 1 грудня 1960 року в селі Перепельники Зборівського району Тернопільської області в сім’ї віруючих батьків.

Коли мені було 10 років, я з батьками переїхав в місто Тернопіль (батьки побудували там дім). Разом з батьками з малих літ я ходив на зібрання в дім молитви. Любив розказувати вірші, був активним серед молоді.

Моя молодість проходила за часів колишнього Радянського Союзу. Притаманно в такому віці шукати чогось нового і цікавого. Оскільки життя протікало в християнському руслі, то хотілося все більше і більше пізнавати християнство, самого Ісуса Христа і Його вчення,  духовне життя в Ньому.

Я розумів, що ще з самих юних років Бог кличе мене на працю. Незважаючи на те, що я виховувався в християнській родині, прийшов час у моєму житті,  що я усвідомив, що мені необхідні особисті стосунки з Богом. Він по особливому відкрився мені. Одного разу, коли я чув проповідь про блудного сина, я зрозумів, що мені потрібно повернутися до батьківського дому, хоча в той час я ніколи не відлучався від сім’ї але я побачив що є далеко від Бога. Я щиро покаявся в своїх гріхах і прийшов до Нього, в Його Батьківські обійми. Старався всім своїм серцем віддатися Йому. В церкві мені хотілося завжди приймати саму активну участь. Це були молодіжні гуртки, дослідження Божого Слова, поїздки, молодіжні служіння. Ще до 18 років я почав проповідувати. Коли пригадую молодість, то згадую своє досить бурхливе, активне християнське життя. 

Водне хрещення прийняв у 1981 році, зразу після закінчення служби в Радянській Армії.

Був директором недільної школи, керівником молоді в Церкві по вул. Квітова 19, а також керівником молоді по області. У 1990 році був вибраний на дияконське служіння у тернопільській церкві ХВЄ по вулиці Квітова, 19.

Бог бачив моє бажання і мені випала така нагода, щоб навчатися в Канаді  в Манітобі Swan River у коледжі Гарбаренка. Так склалося що саме в той час, коли оформлялися документи для поїздки в Канаду на навчання, у Тернополі появився брат Джек Гунька. Його бажанням було відкрити Біблійну Семінарію у Тернополі. Я поділився з ним своїми планами про майбутнє навчання у Біблійному коледжі в Канаді. Він мені сказав: „Олег, якщо ти хочеш Канади, то тобі є нагода поїхати туди. Але якщо ти хочеш навчатися Біблійної науки, то я радив би тобі здобувати її тут. ”

Розмова з братом Джеком визначила місце мого майбутнього навчання. Я залишився в Україні. В ТБС поступив у 1991 і закінчив навчання у 1993 році, будучи вже на той час служителем церкви, і я радий, що Бог допоміг мені зробити такий вибір.

Семінарія допомогла мені  вкоренитися в Божому Слові і правильно його розуміти.  Я вдячний Богові що саме через викладачів, певні курси, Біблійні дисципліни я зміг осягнути "здорову"  біблійну науку без різних крайнощів, без певних збочень в сторону тих чи інших конфесійних спрямувань. Саме найбільше мені сподобалося що семінарія відкрила Біблійну орієнтацію на життя, на служіння.

Це відкрило перед мною духовне бачення в напрямку служіння Богові, як бути ефективним служителем в Церкві Христовій.

Зараз я є пастором євангельської церкви "Христос для всіх" м. Чорткова. Мені подобається служити людям. Я задоволений з того, що Господь повів мене саме цим шляхом. Це що дало мені навчання в семінарії, я можу застосовувати на практиці в служінні.

Наша церква проводить активну діяльність. В нас є багато різних служінь. Проводиться активна євангелізаційна праця серед дітей, в тюрмах, у військовій частині та в інших місцях.

В подальших моїх планах є служіння пастором в своїй церкві. Я вірю, що це є моє покликання.

Активно заохочую своїх членів церкви (особливо молодих по віку) щоб йшли навчатися в ТБС, тому що вважаю що Біблійна освіта, особливо на даний час, дуже потрібна.

            Зараз я є членом опікунської ради Тернопільської Біблійної Семінарії. Підтримую і благословляю працівників семінарії та керівників для цієї потрібної праці на ниві Божій.

   

   На верх

 
   
 

Головна  |  Новини  |  Про ТБС  |  Абітурієнтам  |  Студентам  |  Випускники  |  Фотогалерея  |  Посилання

Історія  |  Програми  |  Викладачі  |  Бібліотека  |  Молитовні прохання  |  Контакти

© 2009 Тернопільська Біблійна Семінарія

Designed and hosted by www.LikeW.com