Новини

 

Молитовні прохання

  • за бачення від Бога стосовно розширення  діяльності Семінарії

  • за служіння студентів

  • за набір нових студентів

 

Новини

9 липня 2017 р.

у приміщенні церкви ХВЄ м.Шумськ відбувся урочистий випуск

студентів, що успішно завершили навчання на курсах служителів.

 

20 травня 2017 р.

у приміщенні семінарії відбувся

урочистий випуск студентів, що успішно завершили навчання на курсах душеопікунів.

 

25 лютого 2017 р.

На обласній конференції по вул. Квітова, 19, відбувся

урочистий випуск студентів, що завершили навчання на програмі бакалавр богослов'я та студентів (м.Тернопіль), що завершили курси проповідників (у смт Підволочиськ)

 

27 вересня 2015 р.

у приміщенні Дому молитви церкви ХВЄ с. Струсів відбувся випуск ТБС

 

13 квітня 2015 р.

у приміщенні Дому молитви Почаївської церкви ХВЄ відбувся випуск ТБС

 

21 квітня 2014 р.

Відбувся випуск у церкві ХВЄ смт Ланівці.

Наша семінарія в переповненому Домі Молитви ХВЄ провела урочисте пасхальне богослужіння, на якому вітала із завершенням студентів курсів проповідників. Сертифікати одержали 34 студенти.

Випускників вітали від обласного об'єднання ХВЄ та Тернопільської біблійної семінарії Віталій Яцюк, Сергій Швед, Євген Захарук, Віталій Варениця та Ігор Репета.

 

27 жовтня 2013 р.

Відбувся випуск у церкві по вул. Квітова, 19.

 

16 травня 2010 р.

Відбувся випуск у церкві по вул. Квітова, 19.

16 Травня 2010р. Тернопільська Біблійна семінарія в Домі Молитви церкви, що по вул. Квітова, 19 у Тернополі провела випуск студентів пасторсько-проповідницьких курсів та курсів вчителів недільних шкіл, чимало з яких були саме з цієї церкви. 

На протязі 6 та 11 місяців відповідно вони проходили навчання кожен у своєму напрямі служіння. Викладачі семінарії приклали всіх зусиль, щоб дати цим братам і сестрам хорошу базу для подальшого духовного зростання та ефективної праці в Царстві Божому.

До випускників з останніми настановами звернулись ректор Варениця Віталій Мирославович та декани - Репета Ігор Богданович та Вербіцька Оксана Богданівна.

Варениця В.: "Це їхні перші кроки, і так важливо, щоб ми підтримували їхній подальший ріст в наших молитвах".

Репета І.: "ви закінчили тільки частику навчання, тому що вчитись потрібно все життя, тому, слідуйте пораді апостола Павла "Силкуйся поставити себе перед Богом гідним, працівником бездоганним, що вірно навчає науки правди". (2Тим.2:15).

Вербіцька О. поділилась словами Біллі Грема, який говорив "коли я прийду до Бога, я запитаю в Нього: чому я?". Ми не знаємо до яких вершин в служінні підніме Господь кожного з вас, але так приємно, що ви на Господній заклик сказали "Ось я!"

Молоді проповідники Серединський Олексндр та Коцюбайло Павло служили для церкви проповідями, а також випускники декламували вірші та співали пісні.
Гарна насичена, святкова програма цього богослужіння закінчилась закличним словом старшого пресвітера Терещенка В.Г. та щирою молитвою благословіння випускників сулжителями та всією церквою. Тож давайте і надалі стояти в молитві заступництва за цих братів та сестер і за працю Тернопільської Біблійної семінарії.

Див. фото.

13 вересня 2009 р.

Відбувся випуск у церкві по вул. Квітова, 19.

Див. фото.

9 березня 2009 р.

Відбувся випуск перших курсів вчителів НШ. Сертифікати отримали 20 випускників.

Див. фото.

29 січня 2008 р.

Розпочалися курси вчителів Недільних шкіл. Див. фото.

6 жовтня 2007 р.

Розпочалися пасторсько-проповідницькі курси. На першому занятті були присутні 35 студентів.

Див. фото.

 

16 вересня 2007 р.

в Тернопільській Біблійній Семінарії відбулася святкова подія. Успішно закінчивши навчання, студенти отримали диплом.

            Вручення дипломів проводилося в церкві ХВЄ по вул. Довженка, 4. На святковому служінні  студенти мали змогу вислухати корисні поради та побажання служителів.

 

 

 

 

 Студенти брали активну участь у святковому служінні.

 

 

            Привітати студентів приїхав з Канади президент ТБС Джек Гунька, який висловив щирі побажання студентам. Також з привітальними словами та настановами до студентів звернулися; єпископ по Тернопільській області Терещенко Володимир, пастор місцевої церкви Яцюк Олексій, ректор ТБС Варениця Віталій, декани факультетів Репета Ігор та Вербіцька Оксана. Також виступив з словом староста групи Батенчук Володимир від імені студентів висловив подяку всім, хто допомагав їм у навчанні, у більшому пізнанні Бога, а найперше – Господу, за Його велику милість, яку Він проявляє у житті.

            Святкове служіння закінчилося щирою молитвою служителів та церкви за благословення у праці студентів на ниві Божій.

 

            Це велика радість, що є можливість без перешкод навчатися у християнських закладах, де більше можемо пізнавати Господа. Поглиблені знання про Бога допоможуть в духовному зміцненні студентам, укріплять віру, допоможуть у праці на ниві Божій. (Кулеба І.)

Див. усі фото.

 

28 лютого 2007 р.

19-24 лютого розпочалися заняття першого курсу по двох факультетах. Викладали Оксана Вербіцька (Педагогіка-І), Ігор Репета (Гомілетика-І) та Володимир Костишин (Огляд Старого Завіту). Див. фото.

 

20 грудня 2006 р.

Відбулося оновлення сайту.

 

8 серпня 2006 р.

Відбулося оновлення сайту. Додано матеріали у "Письмові роботи студентів".

 

28-31 липня 2006 р.

Відбулося оновлення сайту. Додано матеріали у проект "Історія євангельського руху на Тернопільщині" та "Випускники".

 

26 червня 2006 р.

Відбулося оновлення сайту. Розпочато проект "Історія євангельського руху на Тернопільщині".

 

5-10 червня 2006 р.

Відбулася чергова сесія ІІ курсу. Викладалися предмети "Історія Церкви-ІІ" (Віктор Мельничук) та "Доктрини-ІІ" (Анатолій Кліновський)

 

10 травня 2006 р.

Відбулося оновлення сайту. Доповнено фотогалерею фотографіями випуску та святкування 15-ої річниці семінарії.

 

28 квітня 2006 р.

Відбулося оновлення сайту. Доповнено фотогалерею та сторінку письмових робіт студентів.

 

16 квітня 2006 р. - Святкування 15-ої річниці Тернопільскої Біблійної Семінарії

У неділю 16 квітня 2006 року в приміщенні першої церкви ХВЄ м. Тернополя відбувся випуск студентів Тернопільської біблійної семінарії. Керівництво церкви люб’язно надало зал для проведення святкового заходу. Випуск був святковим, адже в цьому році сповнилося 15 років з часу заснування семінарії. У січні 1991 року вперше почалося навчання і заняття проводились саме в цій церкві.

Двохрічну заочну форму навчання на факультеті християнського служіння закінчили 14 студентів. З них 9 студентів хочуть продовжити навчання на рівень бакалавра.

На святковий випуск були запрошені: обласний пресвітер, його заступники, пастори церков з яких є випускники, дружини пасторів, дружини студентів, а також ректор Чернівецької біблійної семінарії, Малик Василь і його дружина. Була присутньою і Катріна Гуменюк, віце-президент семінарії.

            На випуск була запрошена чоловіча співоча група з церкви по вулиці Довженка, 4, також група з м. Чорткова, в якій співає наш студент-випускник Кушнір Олег. Крім них, дві пісні виконала студентка нашої семінарії Гайда Богдана разом зі своєю подругою.

Свято розпочалося о 17-й годині молитвою. Після молитви показали коротке відеозвернення  президента і засновника семінарії Джека Гуньки. Він звернувся до випускників з короткою промовою. Він згадав як започаткувався навчальний заклад, а також дещо з п’ятнадцятилітньої історії. 

Катріна ГуменюкВиступали також: віце-президент Біблійних Семінарій на Україні Катріна Гуменюк, Федір Вербіцький - співзасновник семінарії; ректор семінарії Віталій Варениця; Петро Скакун – відповідальний за освіту в Тернопільській області від союзу ХВЄП України; ректор Чернівецької біблійної семінарії Василь Малик; випускник семінарії, пастор церкви «Христос для всіх» м. Чорткова Олег Саган.

Також мали короткий виступ декан факультету християнського служіння Ігор Репета та студентський декан Ігор Ковик.

Від студентів-випускників мав виступ староста групи, пастор церкви с. Сураж Шумського району Юзюк Степан. Він сказав: «Коли я йшов на навчання, в мене було бажання краще пізнати Бога і на протязі всього навчання я черпав від викладачів біблійну науку. Зараз  можу сказати, що я отримав певні знання, ще ближче пізнав Господа. Ці кроки були нелегкими, особливо на початку навчання. Працівники семінарії мають добру традицію: вони моляться за студентів. Через їхні молитви, через викладачів, я кожен раз отримував нові сили і їхав додому радіючи. Я щиро дякую від імені всієї групи студентів за науку, яку ми отримали а також дякуємо Богові, що в нашій області є такий навчальний заклад як Тернопільська біблійна семінарія. Тепер прийшов час, коли ми віддаємо отримані знання для наших людей.»

Всі виступи носили характер підбадьорення до праці на Божій ниві, а також всі виступаючі наголошували про важливість навчання в Біблійних закладах.

Студентам були вручені дипломи та сертифікати, а також квіти і книги в подарунок. Отримали почесні дипломи і дружини студентів, за те, що були підтримкою своїм чоловікам під час навчання. Після вручення дипломів та сертифікатів молитву за випускників звершив обласний пресвітер Терещенко Володимир.

Подивитися всі  фото - нажміть тут.

17 лютого 2006 р.

Відбулося оновлення сайту. Доповнено фотогалерею.

 

23 січня 2006 р.

Відбулося оновлення сайту. Продовжено викладати роботи на сторінку письмових робіт студентів.

 

12 січня 2006 р.

Відбулося оновлення сайту. Розпочато сторінку письмових робіт студентів.

 

28 грудня 2005 р.

Відбулося оновлення сайту. Розпочато сторінку студентів.

Закінчився навчальний рік. Студенти двохрічної програми завершили навчання. Закінчили перший курс студенти набору 2005 року.

 

12 жовтня 2005 р.

Відбулося оновлення сайту.

 

12-17 вересня 2005 р.

Відбулася об'єднана сесія І та ІІ курсів. Викладалися предмети "Місіологія" (викладач Мел Дженкінс) та "Історія місцевого християнства" (Петро Скакун)

 

10 серпня 2005 р.

Відбулося оновлення сайту.

 

30 травня 2005 р.

У травні відбулися чергові сесії І та ІІ курсів.
Відбулося оновлення сайту. Зокрема викладені нові фотографії.

 

28 лютого 2005 р.
Розпочалися заняття І курсу Тернопільської Біблійної Семінарії. Вперше почав працювати факультет християнської освіти. Всього почало навчатися 37 нових студентів.

 

29 листопада 2004 р.
Веб-сайт Тернопільської Біблійної Семінарії розпочав своє існування.

 

 

 На верх

 
   
 

Головна  |  Новини  |  Про ТБС  |  Абітурієнтам  |  Студентам  |  Випускники  |  Фотогалерея  |  Посилання

Сторінка студентів  |  Історія  |  Програми  |  Викладачі  |  Бібліотека  |  Молитовні прохання  |  Контакти

© 2014 Тернопільська Біблійна Семінарія

Designed and hosted by www.LikeW.com